portal klienta

Firma

Należąca do GRUPY ZARMEN firma HOLDUCT jest jednym z liderów w zakresie projektowania, produkcji i montażu szynoprzewodów dużej mocy średniego i niskiego napięcia. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1988 roku i przekształcone w HOLDUCT Sp. z o.o. w 1996 roku z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. 

Od początku istnienia firmy jej priorytetem jest orientacja na najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klienta. Cel ten realizowany jest poprzez indywidualne podejście do każdego zleconego zadania. 

HOLDUCT to doświadczony, solidny i sprawdzony partner, który oferuje produkty oparte na autorskich rozwiązaniach konstrukcyjnych. Współpraca z firmą gwarantuje pewność i terminowość wykonania powierzonych prac.

Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, posiadająca wszystkie niezbędne uprawnienia oraz wiedzę opartą o długoletnie doświadczenie, pozwala spółce realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty i zagwarantować zleceniodawcy bezproblemową eksploatację ukończonych inwestycji.

NASZE WARTOŚCI 
 

SZYBKOŚĆ

Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby Klienta i sprawnego podejmowania decyzji w krótkim czasie zjednała nam wielu Klientów w branży.

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy w stanie elastycznie dostosowywać proces realizacji projektu tak, aby jak najlepiej spełnić wymagania Klientów. Dzięki temu nasza oferta jest otwarta nawet na najbardziej nietypowe realizacje.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte listą referencji z ponad 500 wykonanych projektów. Realizowaliśmy projekty dla największych przedsiębiorstw z branży energetycznej i innych sektorów przemysłu.

OPTYMALIZACJA

Wiemy, gdzie szukać oszczędności w procesach realizacji, dlatego dostarczamy produkt zgodny z potrzebami Klienta uwzględniający optymalizację kosztów inwestycji.

DLACZEGO HOLDUCT?

  • Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzona została licznymi certyfikatami m.in. ISO 9001 czy OHAS 18000 oraz audytami naszych kluczowych Klientów.
  • Posiadamy szeroką ofertę produktów i usług.
  • Dostarczamy gotowe rozwiązania, zapewniając kompleksową realizację zadania – od projektu, poprzez produkcję, montaż na obiekcie wraz z badaniami pomontażowymi.
  • Posiadamy bogatą listę referencji pochodzących od największych firm z branży energetycznej.
  • Nie tylko produkujemy szynoprzewody, ale także oferujemy usługi komplementarne, jak montaż, naprawy, remonty, przeróbki, ekspertyzy i obliczenia z zakresu szynoprzewodów.
  • Oferujemy kompleksowe modernizacje i przeglądy istniejących szynoprzewodów wszystkich producentów z możliwością przedłużenia okresu gwarancyjnego.
  • Posiadamy mobilny zespół pomiarowy, dzięki czemu potrafimy wykonać wszelkie badania szynoprzewodów bezpośrednio na obiekcie.
  • Naszą mocną stroną jest projektowanie i szerokie wsparcie techniczne.
  • W zakresie realizacji projektów jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dopasować się do wymagań Klienta.