portal klienta

RUE-RZN i HOLDUCT łączą siły pod wspólnym szyldem

2020-05-29 08:00:00

W środę 27 maja 2020 r. pod jednym szyldem HOLDUCT połączyło siły dwóch znanych na polskim rynku producentów maszyn i urządzeń dla sektora elektrycznego i energetycznego: RUE-RZN Sp. z o.o. i HOLDUCT Sp. z o.o. Dzięki połączeniu spółka HOLDUCT zgromadziła w sobie kompetencje i Know-How obu producentów, co pozwoli jej dostarczać klientom produkty najwyższej jakości.

RUE-RZN jest jedną z czołowych polskich firm działających na rynku automatyki przemysłowej i elektryki. Korzenie spółki sięgają roku 1946, kiedy to w oparciu o Centralne Warsztaty Rybnickiego Gwarectwa Węglowego powstały Rybnickie Zakłady Naprawcze P.W. 

HOLDUCT od ponad 25 lat jest jednym z liderów w zakresie projektowania, produkcji i montażu szynoprzewodów dużej mocy średniego i niskiego napięcia. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1988 roku i przekształcone w HOLDUCT Sp. z o.o. w 1996 roku z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. 

Obie spółki wchodzą w skład Grupy Kapitałowej ZARMEN, która jest liderem na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych w regionie. Siła i potencjał grupy tkwi w zróżnicowanym zakresie działalności oraz zdywersyfikowanych segmentach rynku obsługiwanych przez 13 spółek i jednostek współpracujących.

Połączenie pod wspólną marką dwóch czołowych producentów maszyn i urządzeń dla sektora energetycznego to doskonałe posunięcie, które pozwoli rozszerzyć zasięg działalności, sieć dystrybucji, a także promować markę, której znakiem rozpoznawczym będą innowacyjne rozwiązania i najlepszej jakości produkty.


wszystkie artykuły